ZRUCHNA тестує електромобіль Renault Kangoo Z.E.

Cлужба доставки ZRUCHNA планує поповнити свій автопарк електромобілями. Компанія домовилася з Renault Ukraine про тривалий тест-драйв моделі Kangoo Z.E. Електрокар вже активно використовується для адресного обслуговування клієнтів по Києву.

Інфраструктура електротранспорту в столиці стрімко розвивається. За даними сайту PlugShare, в Києві і області вже працює близько 300 зарядних станцій.

«Ми шукаємо рішення, яке допоможе зробити доставку по Києву більш екологічною та рентабельною, але при цьому збереже її надійність і швидкість», – прокоментував генеральний директор «Ін Тайм» Сергій Грачов.

Машина була обрана для тестування не випадково: Renault Kangoo Z.E. – лідер на європейському ринку електромобілів у комерційному сегменті. Авто може розвинути швидкість до 130 км / год і подолати від 80 до 125 км у залежності від погодних умов. Зарядити електромобіль можна за допомогою звичайної розетки за 10-11 годин.

Тестовий період триває вже 3 тижні. Рішення про подальшу співпрацю з Renault буде прийматися на основі аналізу ефективності електрокара в порівнянні зі звичайними автомобілями. Головне завдання для Kangoo Z.E. – добре зарекомендувати себе в умовах української зими.

Нагадаємо, ZRUCHNA – сервіс компанії «Ін Тайм» для доставки з інтернет-магазинів.