Спрощені тарифи та новий продукт для e-commerce: Про результати роботи Ін Тайм за I півріччя 2018 року

За останні шість місяців Ін Тайм впровадив ряд змін, спрямованих на сегмент електронної комерції. У компанії впевнені, що ринок e-сommerce залишатиметься ключовим драйвером зростання логістики.

«E-commerce активно росте і стає більш вимогливим до логістичних послуг. Ми прагнемо максимально синхронізуватися з ним і систематично вдосконалюємо IT-платформу, покращуємо власну інфраструктуру, підвищуємо якість обробки замовлень, а також запускаємо нові послуги», — розповідає генеральний директор «Ін Тайм» Сергій Грачов.

У березні 2018 компанія ввела нові спрощені тарифи на адресну доставку з інтернет-магазинів, яка здійснюється сервісом ZRUCHNA. Завдяки цьому, розрахувати вартість послуг стало набагато простіше — вона залежить тільки від двох параметрів: фактичної ваги та найдовшої сторони відправлення.

Крім цього, компанія скоротила кількість тарифних зон і розширила асортимент упаковки, представивши ринку унікальний продукт власної розробки — одноразову термоупаковку. В першу чергу, новинка буде корисна супермаркетам, аптечним мережам, інтернет-магазинам і підприємствам, які реалізують продукцію, вимогливу до температури зберігання.

Також компанія продовжує активно розвивати свої послуги в сфері фулфілменту, пропонуючи інтернет-магазинам грамотно організувати операційно-складську обробку товарів. Наприкінці 2017 року послуга була виведена в окрему структуру — ТОВ «Ін Тайм Фулфілмент», а на початку 2018 в рамках цього сервісу відкрився новий сучасний склад.

Ця послуга дає можливість інтернет-магазинам знизити складські витрати, скоротити тривалість «останньої милі» та впоратися із сезонними сплесками продажів. Головні переваги фулфілмента від Ін Тайм: висока швидкість обробки замовлень — від 2 до 12 годин, кращі ціни на ринку, а також можливість використовувати будь-яку кур'єрську службу для відправки своїх замовлень. Система управління складом здатна взаємодіяти з аналогічними комплексами з боку замовника послуги.

Компанія продовжує розвивати свою мережу по всій Україні. За останні шість місяців Ін Тайм поповнився 50 новими відділеннями.

Також вже сьогодні компанія готова в тестовому режимі запустити в столиці 100 поштоматів. «У нас є розроблена система управління поштоматами, і сьогодні ми готові її тестувати. Найближчим часом ми плануємо з нашим партнером, компанією InBox, в експериментальному режимі запустити в роботу 100 поштоматів по Києву. Вони будуть знаходитися в максимально зручних локаціях — у великих ТЦ і ТРЦ ", — розповідає Сергій Грачов.

Триває активна робота з удосконалення IT-інфраструктури. Навесні цього року мобільні додатки для пристроїв на базі iOS та Android стали підтримувати офлайн-режим. Завдяки цьому клієнти отримали можливість без підключення до Інтернету користуватися пошуком відділень, переглядати список декларацій і дізнаватися деталі доставки.

У травні закінчився проект інтеграції контакт-центру компанії з CRM-системою SAP Cloud for Customer.