Соціальний проект Ін Тайм підтримує волонтерський рух в Україні

Сервіс Ін Тайм "Волонтерська доставка» за 3 роки відправив і доставив більше 1 000 тон вантажу від волонтерів. Благодійні організації та волонтери України змогли реалізувати відправку та отримання гуманітарної допомоги нужденним за допомогою спецпослуг Ін Тайм.

 З березня 2014 року по сьогоднішній день благодійні організації та волонтери відправляють гуманітарну допомогу через Ін Тайм за допомогою сервісу «Соціальна доставка».

«Для мене було дуже важливо, щоб Ін Тайм зміг оперативно на безкоштовній основі допомагати доставляти і приймати вантажі від волонтерів. Я поставив завдання нашому підрозділу маркетингу розробити спеціальний благодійний проект, - послугу оперативної доставки гуманітарної допомоги. Мені здається, що кожен з бізнесменів повинен з благодійних намірів допомагати нужденним. На Заході ж це традиційна практика. Ін Тайм навмисно не робив піар цієї послуги в ЗМІ, компанія стала самостійно шукати через соцмережі волонтерські організації і благодійні фонди, які вже викладали свої фото і відеозвіти про виконану роботу, просили про допомогу. Ми зв'язувалися з волонтерами та пропонували свої послуги з доставки гуманітарної допомоги. Потім інші волонтери самі стали звертатися до нас »- прокоментував генеральний директор Ін Тайм Сергій Грачов.

Ін Тайм співпрацює з благодійними організаціями близько 3-х років. За період співпраці з благодійними (волонтерськими) організаціями Ін Тайм побудував твердий фундамент гуманітарної допомоги, на основі якого нужденні можуть розраховувати на оперативну доставку.

«Для нас було дуже важливим заручитися підтримкою з безкоштовної доставки в особі логістичного оператора України, - компанії «Ін Тайм». Ми робимо благородну справу для нужденних, - надання допомоги нашим співвітчизникам. Адже багато в нашій справі вирішується навіть кількома годинами. Вся справа в оперативності та гарантованій доставці допомоги. Сервіс «Волонтерська доставка» від Ін Тайм допомагає реалізовувати наші завдання», - повідомила президент «Фонду Добрих справ» Наталія Колесник.

Харчування, медикаменти, одяг, взуття, засоби гігієни, засоби обігріву, - основні види вантажів, які перевозить Ін Тайм сервісом «Соціальна доставка». Волонтери протягом 3-х років мають можливість через Ін Тайм безкоштовно передавати гуманітарну допомогу.

«Волонтери роблять величезну масштабну роботу з підтримки нужденних і завдання Ін Тайм підхопити лінію добра і надання допомоги тим, кому вона дійсно дуже необхідна» - повідомив Сергій Грачов.

   «Для Товариства Червоного Хреста України оперативно відправляти гуманітарну допомогу є вкрай важливим. У зв'язку з цим співпраця з компанією «Ін Тайм», яка допомагає нам безкоштовно доставляти найнеобхідніше є ключовим у забезпеченні швидкого реагування на потреби нужденних. Товариство Червоного Хреста України щиро вдячна компанії «Ін Тайм» за надану підтримку, адже це наше спільне завдання - допомагати тим, хто цього потребує», - зазначила Лілія Білоус, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

Ін Тайм співпрацює з офіційно зареєстрованими благодійними (волонтерськими) організаціями і веде прозору звітність по виконаним послугам. Щоб скористатися послугою «Соціальна доставка» від Ін Тайм волонтери повинні мати свій сайт або сторінку в Facebook, де з постійною періодичністю викладаються фото і відеозвіти про результати своєї роботи.

Ін Тайм на сьогоднішній день співпрацює з такими благодійними організаціями як: Товариство Червоного Хреста України, Громадське об'єднання «Воїнів АТО», благодійний фонд «Фонд Гарних справ», благодійний проект «Ярмарок на благо», волонтерська ініціатива «Маскувальна сітка для армії руками волонтерів» , Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Лиман, Ліга ветеранів АТО і бойових дій «Карпатська земля» та багато інших.