Про компанію

«Ін Тайм» — заснована у 2002 році логістична компанія, що надає послуги експрес-доставки по всій України та за її межами.  

До структури «Ін Тайм» входять ТОВ «Ін Тайм Фулфілмент» — компанія, що надає комплекс складських послуг, і ZRUCHNA  служба доставки з інтернет-магазинів, що працює у форматі same-day в зручні для клієнта двогодинні інтервали.

Мережа «Ін Тайм» охоплює всю Україну та налічує понад 602 відділень.

Компанія здійснює міжнародну доставку у 220 країн світу.

Історія бренда

Компанія «Ін Тайм» вийшла на ринок логістики у 2002 році та однією з перших в Україні почала впроваджувати сучасні сервіси, пов’язані з доставкою.

На рахунку компанії низка перемог у всеукраїнських конкурсах, зокрема нагорода «Краще Підприємство України — 2011».

Восени 2016 в компанії стартував механізм ребрендингу. Окрім візуальних змін, Ін Тайм отримав нову стратегію розвитку, що ґрунтується на відкритості та європейському підході до оптимізації бізнес-процесів.

Місія Ін Тайм

Бути надійною логістичною компанією з найкращим клієнтським досвідом.

Цінності Ін Тайм

  • Надійність
  • Турбота
  • Відкритість

Ін Тайм — це середовище, у якому працюють, спілкуються і товаришують люди, що мають спільні ідеали. Ми цінуємо ініціативність, прагнення до розвитку, довіру, відповідальність, взаємну увагу та підтримку. Ми переконані: сумлінна робота кожного з нас — це запорука успіху та продуктивності компанії. Завдяки кожному з наших працівників, лояльних клієнтів і партнерів, Ін Тайм протягом кількох років зберігає за собою звання одного з лідерів українського ринку експрес-перевезень.

Корпоративна культура

Наші співробітники — наш основний актив. Саме завдяки злагодженій роботі однодумців ми реалізуємо на ринку ефективні інноваційні рішення для клієнтів. Компанія турбується про комфорт своїх співробітників.

В Ін Тайм на постійній основі діють програми мотивації та розвитку персоналу:

  • система навчання та розвитку;
  • система адаптації співробітників у період випробувального терміну (система наставництва);
  • система професійного та кар'єрного зростання;
  • внутрішня соціальна мережа.

Візуальні елементи бренда «Ін Тайм»