Презентація проекту поштоматів InBox

6 грудня у столичному КВЦ «Парковий» відбувся бізнес-саміт Retail & Development, на якому Ін Тайм презентував власну розробку для ринку ритейлу — проект поштоматів InBox.  

Поштомати InBox — це автоматизовані поштові термінали самообслуговування, призначені для отримання й відправки посилок вагою до 31 кг. Вони працюють 24/7 і дозволяють отримувати відправлення без черг та очікування кур’єрів. Щоб скористатися поштоматами InBox не потрібно мати при собі документи. Для отримання посилки достатньо ввести SMS-код відкриття комірки.

Проект поштоматів є альтернативою класичним відділенням і має ряд переваг як для ритейл-операторів та гравців ринку e-com, так і для кінцевого споживача.

Для представників ритейлу — це додатковий дохід від оренди або за рахунок експлуатації терміналу (оплата за 1 відкриття комірки). Крім того, є можливість адаптувати поштомати під індивідуальні бізнес-потреби. Наприклад, обмін кореспонденцією, видача онлайн-замовлень, камери схову тощо.

Для інтернет-магазинів поштомати InBox — це насамперед економія ресурсів на кур’єрських послугах та зручне управління доставкою.

Для покупців — зручний спосіб отримання посилок, що займає не більше 1 хвилини.

«В основі проекту InBox лежить унікальне програмне забезпечення — система управління поштоматами, що за допомогою API чи інших методів легко інтегрується з інтернет-магазинами, ритейл-операторами та термінальними платіжними мережами. У тестовому режимі поштомати вже працюють у декількох торговельних центрах Києва. Наразі ми ведемо переговори по розширенню покриття мережі InBox з гравцями ринку, в першу чергу, з інтернет-магазинами, торговими мережами, а також розважальними та бізнес-центрами», — коментує директор департаменту маркетингу «Ін Тайм» Михайло Вовк.