Новини

 • Ін Тайм ділиться досвідом на бізнес-форумі SAP NOW

  31 травня

  Ін Тайм ділиться досвідом на бізнес-форумі SAP NOW

  30 травня в Києві відбулася ключова подія компанії SAP в Україні — щорічний бізнес-форум SAP NOW. На великому заході топ-менеджери, фахівці SAP і експерти з управління бізнесом ділилися досвідом про те, як впровадження новітніх технологій створює майбутнє українського бізнесу.

  Читати далі
 • Справі час: стань партнером Ін Тайм і відкрий власне відділення

  17 травня

  Ін Тайм пропонує охочим розпочати власну справу стати партнером мережі.

  За 16 років існування на українському ринку логістики компанія відкрила 650 відділень, з яких 450 — партнерські.

  Ін Тайм надає партнерам повний супровід відкриття відділення та гарантує вантажопотік. Фахівці компанії проконсультують, розрахують фінансову модель та допоможуть налагодити всі бізнес-процеси.

  Франчайзинговий пакет включає тренінги для навчання персоналу, підтримку персонального менеджера, рекламний та маркетинговий супровід, а також брендбук і логістику.

  Для успішного старту та розвитку бізнесу потрібно:

  • Приміщення площею не менше 50 м2.
  • Вступний внесок від 5 000 до 19 500 грн у залежності від
   населеного пункту.
  • Інвестиції на відкриття від 200 000 грн, що включатимуть затрати на обладнання, ремонт, дизайн, зовнішню рекламу, виготовлення меблів тощо.

  Середній термін окупності франчайзингового відділення «Ін Тайм» складає близько 12 місяців, а прибутковість сягає 29–49%.

  Обираючи Ін Тайм, ви обираєте надійного партнера.

  За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: (067) 616-61-40

  Або пишіть на пошту: partner@intime.ua

  Стати партнером

 • Фулфілмент від Ін Тайм — готове рішення для бізнесу

  11 травня

  Аналіз українського ринку електронної комерції та доставки товарів свідчить, що в найближчі 2-3 роки серед інтернет-магазинів буде зростати попит на послуги фулфілменту під ключ. А зростання кількості покупок в інтернеті створить конкуренцію між провайдерами послуг доставки. Це вимагає налагодженої роботи на всіх етапах логістики  постачання від виробника, пакування, маркування, остання миля. Тому клієнт буде вибирати сервіс, який забезпечить виконання замовлення в зручний час і найкоротші терміни.

  Читати далі
 • Ін Тайм — логістичний партнер Федерації стронгмену України

  2 травня

  Ін Тайм — логістичний партнер Федерації стронгмену України

  28-29 квітня в Києві пройшов чемпіонат України зі стронгмену, на якому компанія «Ін Тайм» вже традиційно виступила логістичним партнером.

  Основні умови успіху нашої компанії — мотивація, цілеспрямованість, робота в команді та ефективність. Тому ми відчуваємо особливий зв'язок зі спортом.

  «Ін Тайм», як соціально відповідальна компанія, вже не перший рік допомагає Федерації стронгмену України в організації змагань. Підтримуючи талановитих молодих спортсменів і пропагуючи здоровий спосіб життя, ми робимо свій внесок у розвиток українського спорту.

  Ін Тайм — надійна доставка для сильних людей!

 • У квітні мережа «Ін Тайм» поповнилася 4 відділеннями

  2 травня

  У квітні 2018 року компанія «Ін Тайм» розширила свою мережу до 648 відділень, відкривши 4 (до 1000 кг).  

  Читати далі
 • Нові тарифи на доставку відправлень до 31 кг

  26 квітня

  27 квітня Ін Тайм запроваджує нові тарифи на доставку відправлень до 31 кг. Попри незначне підвищення, вони продовжують бути одними з найвигідніших на ринку.

  Також звертаємо вашу увагу, що тарифікація доставки відправлень вагою понад 20 кг залишається без змін.

  Детальна інформація про тарифи

 • Підсумки роботи Ін Тайм за перший квартал 2018 року

  5 квітня

  За перші три місяці 2018 року Ін Тайм поповнився 20 новими відділеннями, розширивши мережу до 651 відділення. Особливо значущим є відкриття відділень в населених пунктах, де раніше компанія не була представлена — Авдіївка (Донецька обл.), Нерубайське (Одеська обл.), Буринь (Сумська обл.), Буки (Черкаська обл.).

  У березні були внесені зміни до деяких тарифів компанії на послуги доставки по Україні. Відзначимо, що тарифи на доставку відправлень до 31 кг залишаються незмінними та одними з найбільш привабливих на ринку. Крім того, сервіс доставки для інтернет-магазинів ZRUCHNA ввів нові спрощені тарифи на адресну доставку з інтернет-магазинів. Завдяки цьому розрахувати вартість послуг стало набагато простіше. В оновлених тарифах легко зорієнтуватися, адже вони залежать тільки від двох параметрів: фактичної ваги та найдовшої сторони відправлення.

  У компанії триває активна робота з розвитку IT-інфраструктури, зокрема, щодо вдосконалення сайту, мобільного додатка, особистого кабінету та API.

  На початку року були кардинально оновлені мобільні додатки для пристроїв на базі iOS та Android. Тепер за допомогою мобільного додатку «Ін Тайм» можна швидко й зручно відстежити посилку, розрахувати вартість доставки відправлення, викликати кур'єра та знайти найближче відділення або поштомат.

  На виставці «Франчайзинг 2018», яка проходила 20-22 лютого в столичній «КиївЕкспоПлазі», компанія презентувала свій франчайзинговий пакет. Стенд «Ін Тайм» викликав жвавий інтерес серед діючих і потенційних партнерів, продемонструвавши переваги співпраці з надійною компанією.

  Неодмінною частиною соціальної політики компанії «Ін Тайм» є благодійна діяльність, спрямована на надання допомоги тим, хто найбільше її потребує. За перший квартал поточного року компанія забезпечила безоплатну відправку 13,5 тонн вантажів у благодійних цілях.

 • У березні мережа «Ін Тайм» поповнилася 9 відділеннями

  30 березня

  У березні 2018 року компанія «Ін Тайм» розширила свою мережу до 651 відділення, відкривши 2 (до 70 кг) та 7 (до 1000 кг).

  Читати далі
 • Ін Тайм ділиться досвідом на конференції «Контакт-центри: кращі практики»

  23 березня

   Ін Тайм ділиться досвідом на конференції «Контакт-центри: кращі практики»

  22 березня в Києві відбулася одна з найважливіших подій у сфері дистанційного обслуговування клієнтів — практична конференція «Контакт-центри: кращі практики». На ній Сергій Грачов поділився досвідом компанії і розповів про роль контакт-центру в забезпеченні якісного сервісу.

  Читати далі
 • Нові можливості для клієнтів у мобільному додатку

  16 березня

  Нові можливості для клієнтів у мобільному додатку

  Ін Тайм випустив нову версію мобільного додатка, що вже доступна для завантаження в App Store та Google Play.

  Читати далі