Новини

 • Клієнтський сервіс в кур'єрській доставці: тренди 2017 року очима журналістів і клієнтів

  13 травня

  Клієнтський сервіс в кур'єрській доставці: тренди 2017 року очима журналістів і клієнтів

  Чи задовольняють сьогоднішні потреби споживачів логістичні сервыси та якими вони повинні бути? У кого варто купувати франшизу і що обіцяє розкручений логістичний бренд своєму партнерові? Такими питаннями зацікавилися журналісти телеканалів «Громадське TV» і «Настоящее время» та відзняли телесюжет про Ін Тайм, який з 14 травня буде транслюватися в прямому ефірі 2-х телеканалів.

  Читати далі
 • На виставці Retail & Development Business Expo 2017 Ін Тайм презентував свою франшизу

  14 квітня

  6 квітня 2017 року на виставці Retail & Development Business Expo 2017 Ін Тайм презентував свою франшизу. В ході панельної дискусії з іншими учасниками ринку франшиз Ін Тайм розповів про переваги своєї франшизи і особливості роботи на ринку логістики.

  Читати далі
 • На Ukrainian E-commerce Awards переможцем номінації «Сервіс року» став клієнт Ін Тайм та ZRUCHNA

  13 квітня

  На Ukrainian E-commerce Awards переможцем номінації «Сервіс року» став клієнт Ін Тайм та ZRUCHNA

  7 квітня 2017 р пройшла церемонія нагородження кращих на ринку e-commerce України. Споживачі on-line покупок обирали найкращі інтернет-магазини. Генеральний директор Ін Тайм та сервісу ZRUCHNA увійшов до складу журі конкурсу Ukrainian E-commerсe Awards, в якому переможцем номінації «Сервіс року» став клієнт Ін Тайм.

  Читати далі
 • Соціальний проект Ін Тайм підтримує волонтерський рух в Україні

  28 березня

  Соціальний проект Ін Тайм підтримує волонтерський рух в Україні

  Сервіс Ін Тайм "Волонтерська доставка» за 3 роки відправив і доставив більше 1 000 тон вантажу від волонтерів. Благодійні організації та волонтери України змогли реалізувати відправку та отримання гуманітарної допомоги нужденним за допомогою спецпослуг Ін Тайм.

  Читати далі
 • Ін Тайм з інноваційною послугою ZRUCHNA на конкурсі Ukrainian E-commerce Awards

  23 березня

  Ін Тайм з інноваційною послугою ZRUCHNA на конкурсі Ukrainian E-commerce Awards

  У 2016 році Ін Тайм презентував інноваційний сервіс для інтернет-магазинів - ZRUCHNA. Ефективність Ін Тайм та сервісу ZRUCHNA були високо оцінені ринком e-commerce і вже 7 квітня 2017 Ін Тайм виступає в якості журі конкурсу UkrainianE-commerce Awards.

  Читати далі
 • Ін Тайм першим в Україні запровадив SAP Hybris Cloud for Customer

  3 березня

  Ін Тайм першим в Україні запровадив SAP Hybris Cloud for Customer

  Логістичний оператор «Ін Тайм» 1 березня запустив свої бізнес-процеси на базі рішення від SAP. Це перший проект впровадження хмарного рішення SAP CRM в Україні.

  Ін Тайм повністю оновив свою IT-платформу, запровадивши хмарну CRM-систему SAP Cloud for Customer для автоматизації своїх корпоративних продажів.  Провадження Ін Таймом на ринок нових продуктів на основі CRM-системи SAP Cloud for Customer від SAP піднімає компанію на новий рівень розвитку.

  Читати далі
 • Ін Тайм допомагає розвиватися малому бізнесу

  27 лютого

  Ін Тайм допомагає розвиватися малому бізнесу

  З початком 2017 року малому бізнесу стало складніше самостійно виживати в нинішніх умовах, податкове навантаження для багатьох підприємців стає непосильним. Причини нововведень аргументовані вимогами МФВ. Компанія «Ін Тайм» вирішила підтримати малий бізнес і розробила ефективну схему співпраці, яку презентувала на міжнародній виставці «Франчайзинг 2017 року»

  Читати далі
 • Ін Тайм презентує свою франшизу-2017

  20 лютого

  Ін Тайм презентує свою франшизу-2017

  21-23 лютого 2017 р. Ін Тайм візьме участь в міжнародній виставці «Франчайзинг 2017», яка пройде у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2, Київ), де поділиться успіхами з ведення свого бізнесу і презентує можливості, які надає для своїх франчайзі.

  Модель успішного та налагодженого бізнесу компанії набуває більшої популярності при розвитку франчайзингової схеми. Ребрендинг, який зараз проходить в Ін Тайм, дає потужний поштовх до оптимізації розвитку бізнесу: впроваджені нові IT-технології та покращений сервіс відкривають двері потенційним франчайзі для успішного і налагодженого по всіх операційних процесам власного бізнесу.

  На виставці «Франчайзинг 2017» Ін Тайм поділиться успішним кейсом і секретом успіху ведення свого бізнесу. Вибудовування і розвиток бренду відбувалися 15 років, протягом яких Ін Тайм завоював свою нішу на ринку логістики України.

  «У другому півріччі минулого 2016 роки ми відкрито заявили ринку, що Ін Тайм буде позиціонувати себе в новій якості, - компанія знаходить своє нове обличчя. Ми проводимо ребрендинг, результатами якого на сьогодні вже є: покращений сервіс, скорочення часу доставки вантажів, мережа відділень, яка покриває всю Україну, новий сайт, активізація всіх видів маркетингових і pr-комунікацій. Ось таку схему налагодженого, успішного бізнесу під відомим брендом ми зараз пропонуємо своєму потенційному франчайзі », - повідомив генеральний директор Ін Тайм Сергій Грачов.

  Потенційні франчайзі, відвідавши 22 лютого виставку «Франчайзинг 2017», мають можливість особисто почути доповідь засновника і генерального директора Ін Тайм Сергія Грачова про історію розвитку бренду і потенційні можливості для франчайзі Ін Тайм.

  Відкрити свій бізнес зараз непросто, потрібно бути впевненим, що розпочата справа піде, буде своя клієнтська база, пізнаваність на ринку і довіра клієнтів до вашої компанії. Поняття «бренд» формується часом роботи на ринку та рівнем репутації. Все це дає потенційному франчайзі Ін Тайм. Франшиза від Ін Тайм зараз - це налагоджений успішний бізнес з позитивною репутацією на ринку.

 • Компанія «Ін Тайм» запускає новий сервіс ZRUCHNA для ринку електронної комерції

  23 грудня

  В рамках традиційного форуму з питань електронної комерції «E-Congress 2016», голова Ради директорів компанії «Ін Тайм» Сергій Грачов представив нову послугу.

  Компанія «Ін Тайм», один з лідерів ринку експрес-доставки вантажів, створила кардинально новий сервіс для інтернет-магазинів і їх клієнтів. Для цього на ринок електронної комерції був виведений новий гравець - бренд ZRUCHNA.

  Читати далі