Новини

 • ZRUCHNA спрощує тарифи на послуги доставки

  7 березня

  ZRUCHNA спрощує тарифи на послуги доставки

  15 березня ZRUCHNA запроваджує спрощені тарифи на адресну доставку з інтернет-магазинів. Завдяки цьому розрахувати вартість послуг стане набагато простіше. В оновлених тарифах легко зорієнтуватися, адже вони залежать
  лише від двох параметрів: фактичної ваги та найдовшої сторони відправлення.

  Детальна інформація про тарифи

 • Виставка «Франчайзинг 2018»: Ін Тайм відкритий до партнерства

  21 лютого

  Виставка «Франчайзинг 2018»: Ін Тайм відкритий до партнерства

  20-22 лютого в столичній «КиївЕкспоПлазі» відбувається виставка «Франчайзинг 2018». Ми з радістю беремо в ній участь, адже це не тільки одна з найбільших європейських виставок, присвячених темі франчайзингу, а ще і єдиний бізнес-майданчик в Україні для купівлі та продажу франшиз.

  Читати далі
 • Українські інтернет-магазини зростають на 30-40% у рік

  21 лютого

  Українські інтернет-магазини зростають на 30-40% у рік

  Кількість покупок в українських інтернет-магазинах збільшується на 30-40% у рік. Про це повідомила одна з найбільших в Україні логістичних компаній «Ін Тайм».

  Читати далі
 • Увага! Ми запустили новий Особистий кабінет

  13 лютого

  Увага! Ми запустили новий Особистий кабінет

  З 13 лютого 2018 розпочала свою роботу оновлена версія особистого кабінету, доступна за посиланням: http://my.intime.ua/. Стара версія відключена.

  Оновлена версія особистого кабінету – нові можливості:

  • більш оперативний онлайн трекінг;
  • нові розширені статуси в трекінгу;
  • управління доставкою, включаючи переадресацію;
  • онлайн оплата оформлених декларацій;
  • простий спосіб відправки та отримання посилок, включаючи СМС-ідентифікацію для отримання посилок без документів;
  • пошук декларацій за номером телефону та багато іншого.

  Інструкція користувача нового особистого кабінету за посиланням: https://intime.ua/myintime_user_manual.pdf

 • У грудні-січні мережа «Ін Тайм» поповнилася 12 новими відділеннями

  8 лютого

  У грудні-січні компанія «Ін Тайм» розширила свою мережу до 639 відділень, відкривши 3 поштових (працюють з відправленнями вагою до 31 кг) та 9 вантажних (без обмежень за вагою). 

  Читати далі
 • За рік Ін Тайм "виріс" на 100 відділень і збільшив кількість доставок до дверей на 40%

  31 січня

  У 2017 році логістична компанія «Ін Тайм» продемонструвала ринку позитивну динаміку в усіх напрямках: відкрито понад 100 відділень, впроваджена нова система білінгу, новий функціональний сайт, мобільні додатки для платформ iOS і Android.

  Загальний обсяг відправлень компанії у порівнянні з 2016 роком зріс на 26%, у той час як доставка до дверей та у відділення зросла на 39,6% і 22,4% відповідно. Поряд із цим, кількість доставлених посилок в сегменті e-commerce зросла на 118%. В даному сегменті Ін Тайм представлений сервісом ZRUCHNA – адресна доставка для інтернет-магазинів у зручні для клієнта двогодинні інтервали.

  Читати далі
 • my.intime.ua – ваш новий особистий кабінет

  22 січня

  Компанія «Ін Тайм» анонсує припинення роботи старої версії особистого кабінету. 12.02.2018 року сторінка, що знаходиться за посиланням: http://mytime.intime.ua/login, стане неактивною. Натомість клієнти вже зараз можуть оцінити переваги нового сервісу my.intime.ua. Вся інформація про відправлення буде збережена.  

  При облаштуванні нового робочого простору для своїх клієнтів компанія зробила акцент на зручності:

  1. Усі кабінети під одним дахом. Сервіс my.intime.ua дозволяє створювати декларації як від імені фізичної особи, так і від імені представника юридичної.
  2. Представництво без обмежень. Тепер ви можете бути представником необмеженої кількості юридичних осіб.
  3. Точність задля вашої користі. Можливість вказувати точну вагу та габарити відправлення на одне вантажне місце дозволить позбутися округлень при розрахунках.
  4. Відтепер для отримання доступу до API* key не потрібно робити запит. Просто зайдіть до нового особистого кабінету та переконайтеся.
  5. Змінити номер телефону або ПІБ тепер можна самостійно.
  6. my.intime.ua дозволяє швидко створити нову декларацію на основі попередньої. Дані відправника будуть заповнені автоматично.
  7. Розрахунок вартості декларації буде відбуватися відповідно до діючих тарифів (для кожного типу відправлення окремо). Вікно «Розрахунок вартості» тепер міститиме детальну інформацію щодо вартості декларації, а не лише рядок «Сума до сплати».

  *API 2.0 буде підтримуватися до 2019 року.

  Детальна інструкція користувача my.intime.ua за посиланням:

  https://intime.ua/myintime_user_manual.pdf

   

 • ZRUCHNA тестує електромобіль Renault Kangoo Z.E.

  15 січня

  ZRUCHNA тестує електромобіль Renault Kangoo Z.E.

  Cлужба доставки ZRUCHNA планує поповнити свій автопарк електромобілями. Компанія домовилася з Renault Ukraine про тривалий тест-драйв моделі Kangoo Z.E. Електрокар вже активно використовується для адресного обслуговування клієнтів по Києву.

  Читати далі
 • Що вдалося лідеру логістики України за 15 років: ювілей Ін Тайм

  1 червня

  Що вдалося лідеру логістики України за 15 років: ювілей Ін Тайм

  31 травня логістичному оператору України, великому гравцеві ринку виповнилось 15 років. Що вдалося із задуманого здійснити компанії за 15-річний період роботи на ринку і над чим зараз працює компанія, які плани і перспективи розвитку. Про все це Економічна правда поговорила з генеральним директором Ін Тайм Сергієм Грачовим

  Читати далі
 • Ін Тайм оптимізує бізнес відкриттям нових транзитних складів

  25 травня

  24 травня логістичний оператор «Ін Тайм», що займає лідируючі позиції на українському ринку логістики, відкрив новий транзитний склад в Дніпрі

  Вчора, 24 травня, Ін Тайм урочисто відкрив свій новий транзитний склад в Дніпрі.

  У 2017 р компанія взяла курс на стрімкий розвиток у всіх ключових напрямках від ІТ-інфраструктури до логістики. За тиждень до свого 15-річчя Ін Тайм відкрив сучасний по своїй інфраструктурі транзитний логістичний склад.

  Читати далі