Прес-центр

Ми завжди відповідаємо на звернення від ЗМІ!

Щодня топ-менеджмент Ін Тайм надає свої коментарі на запити, що надійшли з боку журналістів щодо ситуації на ринку логістики, аналізує актуальні тенденції та ділиться прогнозами розвитку ситуації.

 

Шановні журналісти, ми дуже раді вашим зверненням!

email: press@intime.ua

 

 • У лютому мережа «Ін Тайм» поповнилася 8 новими відділеннями

  7 березня

  У лютому 2018 року компанія «Ін Тайм» розширила свою мережу до 647 відділень, відкривши 2 поштових (працюють з відправленнями вагою до 31 та 70 кг) та 6 вантажних (до 1000 кг).

  Читати далі
 • Українські інтернет-магазини зростають на 30-40% у рік

  21 лютого

  Українські інтернет-магазини зростають на 30-40% у рік

  Кількість покупок в українських інтернет-магазинах збільшується на 30-40% у рік. Про це повідомила одна з найбільших в Україні логістичних компаній «Ін Тайм».

  Читати далі
 • У грудні-січні мережа «Ін Тайм» поповнилася 12 новими відділеннями

  8 лютого

  У грудні-січні компанія «Ін Тайм» розширила свою мережу до 639 відділень, відкривши 3 поштових (працюють з відправленнями вагою до 31 кг) та 9 вантажних (без обмежень за вагою). 

  Читати далі
 • За рік Ін Тайм "виріс" на 100 відділень і збільшив кількість доставок до дверей на 40%

  31 січня

  У 2017 році логістична компанія «Ін Тайм» продемонструвала ринку позитивну динаміку в усіх напрямках: відкрито понад 100 відділень, впроваджена нова система білінгу, новий функціональний сайт, мобільні додатки для платформ iOS і Android.

  Загальний обсяг відправлень компанії у порівнянні з 2016 роком зріс на 26%, у той час як доставка до дверей та у відділення зросла на 39,6% і 22,4% відповідно. Поряд із цим, кількість доставлених посилок в сегменті e-commerce зросла на 118%. В даному сегменті Ін Тайм представлений сервісом ZRUCHNA – адресна доставка для інтернет-магазинів у зручні для клієнта двогодинні інтервали.

  Читати далі
 • ZRUCHNA тестує електромобіль Renault Kangoo Z.E.

  15 січня

  ZRUCHNA тестує електромобіль Renault Kangoo Z.E.

  Cлужба доставки ZRUCHNA планує поповнити свій автопарк електромобілями. Компанія домовилася з Renault Ukraine про тривалий тест-драйв моделі Kangoo Z.E. Електрокар вже активно використовується для адресного обслуговування клієнтів по Києву.

  Читати далі
 • Що вдалося лідеру логістики України за 15 років: ювілей Ін Тайм

  1 червня

  Що вдалося лідеру логістики України за 15 років: ювілей Ін Тайм

  31 травня логістичному оператору України, великому гравцеві ринку виповнилось 15 років. Що вдалося із задуманого здійснити компанії за 15-річний період роботи на ринку і над чим зараз працює компанія, які плани і перспективи розвитку. Про все це Економічна правда поговорила з генеральним директором Ін Тайм Сергієм Грачовим

  Читати далі
 • Ін Тайм оптимізує бізнес відкриттям нових транзитних складів

  25 травня

  24 травня логістичний оператор «Ін Тайм», що займає лідируючі позиції на українському ринку логістики, відкрив новий транзитний склад в Дніпрі

  Вчора, 24 травня, Ін Тайм урочисто відкрив свій новий транзитний склад в Дніпрі.

  У 2017 р компанія взяла курс на стрімкий розвиток у всіх ключових напрямках від ІТ-інфраструктури до логістики. За тиждень до свого 15-річчя Ін Тайм відкрив сучасний по своїй інфраструктурі транзитний логістичний склад.

  Читати далі
 • Клієнтський сервіс в кур'єрській доставці: тренди 2017 року очима журналістів і клієнтів

  13 травня

  Клієнтський сервіс в кур'єрській доставці: тренди 2017 року очима журналістів і клієнтів

  Чи задовольняють сьогоднішні потреби споживачів логістичні сервыси та якими вони повинні бути? У кого варто купувати франшизу і що обіцяє розкручений логістичний бренд своєму партнерові? Такими питаннями зацікавилися журналісти телеканалів «Громадське TV» і «Настоящее время» та відзняли телесюжет про Ін Тайм, який з 14 травня буде транслюватися в прямому ефірі 2-х телеканалів.

  Читати далі
 • На виставці Retail & Development Business Expo 2017 Ін Тайм презентував свою франшизу

  14 квітня

  6 квітня 2017 року на виставці Retail & Development Business Expo 2017 Ін Тайм презентував свою франшизу. В ході панельної дискусії з іншими учасниками ринку франшиз Ін Тайм розповів про переваги своєї франшизи і особливості роботи на ринку логістики.

  Читати далі
 • На Ukrainian E-commerce Awards переможцем номінації «Сервіс року» став клієнт Ін Тайм та ZRUCHNA

  13 квітня

  На Ukrainian E-commerce Awards переможцем номінації «Сервіс року» став клієнт Ін Тайм та ZRUCHNA

  7 квітня 2017 р пройшла церемонія нагородження кращих на ринку e-commerce України. Споживачі on-line покупок обирали найкращі інтернет-магазини. Генеральний директор Ін Тайм та сервісу ZRUCHNA увійшов до складу журі конкурсу Ukrainian E-commerсe Awards, в якому переможцем номінації «Сервіс року» став клієнт Ін Тайм.

  Читати далі