Увага! Через погіршення погодних умов та обмеження в’їзду вантажних транспортних засобів до Києва можливі затримки доставки відправлень по всій Україні. Детальніше

Новини

 • Доставка лиж та сноубордів за фіксованою ціною — 140 грн по Україні

  14 грудня

  Доставка лиж та сноубордів за фіксованою ціною — 140 грн по Україні

  Спеціально до сезону катання ми зафіксували вигідну ціну на доставку лиж та сноубордів по Україні. До 1 квітня 2019 року вона становитиме 140 грн з урахуванням пакування.

  Детально ознайомитися з тарифом можна тут.

  Нагадуємо, що мережа Ін Тайм охоплює всю Україну та налічує понад 640 відділень, найближче з яких легко знайти на карті.

  Плануйте зимову подорож завчасно та відправляйте лижі або сноуборд, коли вам зручно. Зимове спорядження може безкоштовно зберігатися у нашому відділенні 10 днів.

  Окремо звертаємо увагу на те, що наше відділення у Буковелі знаходиться безпосередньо на території гірськолижного курорту. Воно розташоване біля підйомника №1 поруч із безкоштовним паркінгом.

  Відстежити відправлення можна зручними способами:  

 • Нагорода Ін Тайм у рейтингу «Краща служба доставки»

  14 грудня

  11 грудня в Grand Hall Khreschatyk стали відомі переможці премії PaySpace Magazine Awards 2018.

  За підсумками голосування компанія «Ін Тайм» завоювала срібну нагороду, поліпшивши торішній результат і підтвердивши статус одного з кращих логістичних операторів України.

  Організатором премії PSM Awards 2018 третій рік поспіль виступив PaySpace Magazine — експертне інтернет-видання про фінансові технології та e-commerce.

  У цьому році в конкурсі брало участь 189 компаній у 21 номінації. Всього організаторам PaySpace Magazine Awards 2018 вдалося зібрати 68 000 голосів.

  Дякуємо за довіру!

 • Доставка новорічних подарунків від 22 грн!

  13 грудня

  Доставка новорічних подарунків від 22 грн!

  Знайомтеся з вигідними тарифами й створюйте святковий настрій для своїх друзів та близьких.

  Відправити подарунки можна без черг з будь-якого відділення, або викликавши кур’єра за адресою.

  Мережа Ін Тайм охоплює всю Україну та налічує понад 640 відділень, найближче з яких легко знайти на карті.

  Нагадуємо, що відстежити відправлення можна кількома зручними способами:  

  Також звертаємо увагу на галузеві тарифи, які на прикладі конкретних відправлень допомагають зорієнтуватися в цінах. Відправляйте:

  А ми подбаємо про надійну доставку.

  Веселих новорічних свят!

 • Можливі затримки доставки відправлень по всій Україні

  12 грудня

  Шановні клієнти!

  12-13 грудня через сильні снігопади було обмежено в’їзд вантажних транспортних засобів до Києва. У зв’язку з цим можливі затримки доставки відправлень по всій Україні.

  Слідкуйте за нашими новинами та очікуйте SMS про можливість отримання відправлення.

 • Презентація проекту поштоматів InBox

  11 грудня

  Презентація проекту поштоматів InBox

  6 грудня у столичному КВЦ «Парковий» відбувся бізнес-саміт Retail & Development, на якому Ін Тайм презентував власну розробку для ринку ритейлу — проект поштоматів InBox.  

  Поштомати InBox — це автоматизовані поштові термінали самообслуговування, призначені для отримання й відправки посилок вагою до 31 кг. Вони працюють 24/7 і дозволяють отримувати відправлення без черг та очікування кур’єрів. Щоб скористатися поштоматами InBox не потрібно мати при собі документи. Для отримання посилки достатньо ввести SMS-код відкриття комірки.

  Проект поштоматів є альтернативою класичним відділенням і має ряд переваг як для ритейл-операторів та гравців ринку e-com, так і для кінцевого споживача.

  Для представників ритейлу — це додатковий дохід від оренди або за рахунок експлуатації терміналу (оплата за 1 відкриття комірки). Крім того, є можливість адаптувати поштомати під індивідуальні бізнес-потреби. Наприклад, обмін кореспонденцією, видача онлайн-замовлень, камери схову тощо.

  Для інтернет-магазинів поштомати InBox — це насамперед економія ресурсів на кур’єрських послугах та зручне управління доставкою.

  Для покупців — зручний спосіб отримання посилок, що займає не більше 1 хвилини.

  «В основі проекту InBox лежить унікальне програмне забезпечення — система управління поштоматами, що за допомогою API чи інших методів легко інтегрується з інтернет-магазинами, ритейл-операторами та термінальними платіжними мережами. У тестовому режимі поштомати вже працюють у декількох торговельних центрах Києва. Наразі ми ведемо переговори по розширенню покриття мережі InBox з гравцями ринку, в першу чергу, з інтернет-магазинами, торговими мережами, а також розважальними та бізнес-центрами», — коментує директор департаменту маркетингу «Ін Тайм» Михайло Вовк.  

 • Колесальні знижки!

  3 грудня

  Колесальні знижки!

  Раді повідомити, що з 5 грудня компанія «Ін Тайм» запускає зимову акцію -15% на доставку всіх типів шин та дисків*.

  І ще більш приємна новина. Спеціальні пропозиції листопада зафіксовано в тарифах на доставку легкових шин та дисків R13-14 (-21%), R15-16 (-13%).

  Також продовжує діяти акційна пропозиція -5% на доставку вантажів вагою понад 31 кг**.

  Скористатися акційними пропозиціями можна в найближчому відділенні, або викликавши кур'єра за адресою.

  *Акція триватиме з 05.12.2018 по 31.01.2019.

  **Акція триватиме з 05.12.2018 по 31.12.2018.

 • Ін Тайм взяв участь у SAP Customer Experience Day

  30 листопада

  Ін Тайм взяв участь у SAP Customer Experience Day

  У Києві відбулася конференція SAP Customer Experience Day. Захід був присвячений обміну досвідом ефективного управління бізнесом на базі продуктів SAP. Програма конференції складалася з доповідей експертів напряму SAP Customer Experience та практичних кейсів топ-менеджерів українських компаній.  

  У ході конференції генеральний директор «Ін Тайм» Сергій Грачов поділився історією успіху впровадження хмарних рішень на базі SAP, виступивши з презентацією «Безхмарне майбутнє з CRM у хмарі».

  Спікер розповів учасникам про цифрову трансформацію компанії, реалізовані проекти за допомогою SAP CRM, а також перші результати впровадження омніканальної підтримки клієнтів. Рішення на базі SAP дозволили підвищити якість взаємодії з клієнтами та створити єдиний інформаційний простір усередині компанії.

 • Ін Тайм перейшов на електронний документообіг з корпоративними клієнтами

  29 листопада

  Ін Тайм завершив перехід на електронний документообіг, що розпочався в травні 2018. Відтепер корпоративні клієнти компанії можуть абсолютно безкоштовно підписувати вхідні документи, використовуючи сервіси «Вчасно» або M.E.Doc.  

  Основні переваги електронного документообігу:

  • економія часу та грошей на кур’єрських послугах;

  • надійність;

  • простота користування.

  Для початку роботи не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення. Достатньо лише мати доступ до інтернету.

  Клієнти, які працюють з M.E.Doc, можуть обмінюватись з Ін Тайм актами виконаних робіт та актами звірки взаєморозрахунків. Натомість сервіс «Вчасно» дозволяє приймати та відправляти будь-які документи у pdf-форматі, включно з рахунками, товарно-транспортними та видатковими накладними, а також внутрішньою документацією компанії.

 • Робота компанії в умовах воєнного стану

  28 листопада

  Шановні клієнти!

  Інформуємо, що запровадження воєнного стану не вплине на роботу мережі відділень «Ін Тайм». Усі послуги та сервіси компанії будуть надаватися за звичним графіком.

  Слідкуйте за нашими новинами.