Підсумки роботи Ін Тайм за перший квартал 2018 року

За перші три місяці 2018 року Ін Тайм поповнився 20 новими відділеннями, розширивши мережу до 651 відділення. Особливо значущим є відкриття відділень в населених пунктах, де раніше компанія не була представлена — Авдіївка (Донецька обл.), Нерубайське (Одеська обл.), Буринь (Сумська обл.), Буки (Черкаська обл.).

У березні були внесені зміни до деяких тарифів компанії на послуги доставки по Україні. Відзначимо, що тарифи на доставку відправлень до 31 кг залишаються незмінними та одними з найбільш привабливих на ринку. Крім того, сервіс доставки для інтернет-магазинів ZRUCHNA ввів нові спрощені тарифи на адресну доставку з інтернет-магазинів. Завдяки цьому розрахувати вартість послуг стало набагато простіше. В оновлених тарифах легко зорієнтуватися, адже вони залежать тільки від двох параметрів: фактичної ваги та найдовшої сторони відправлення.

У компанії триває активна робота з розвитку IT-інфраструктури, зокрема, щодо вдосконалення сайту, мобільного додатка, особистого кабінету та API.

На початку року були кардинально оновлені мобільні додатки для пристроїв на базі iOS та Android. Тепер за допомогою мобільного додатку «Ін Тайм» можна швидко й зручно відстежити посилку, розрахувати вартість доставки відправлення, викликати кур'єра та знайти найближче відділення або поштомат.

На виставці «Франчайзинг 2018», яка проходила 20-22 лютого в столичній «КиївЕкспоПлазі», компанія презентувала свій франчайзинговий пакет. Стенд «Ін Тайм» викликав жвавий інтерес серед діючих і потенційних партнерів, продемонструвавши переваги співпраці з надійною компанією.

Неодмінною частиною соціальної політики компанії «Ін Тайм» є благодійна діяльність, спрямована на надання допомоги тим, хто найбільше її потребує. За перший квартал поточного року компанія забезпечила безоплатну відправку 13,5 тонн вантажів у благодійних цілях.