Нові можливості для клієнтів у мобільному додатку

Ін Тайм випустив нову версію мобільного додатка, що вже доступна для завантаження в App Store та Google Play.

Інформація про ваші відправлення тепер завжди під рукою. Новий додаток «Ін Тайм» — це швидкий і зручний спосіб відстежити посилку, викликати кур'єра та знайти найближче відділення або поштомат.

За допомогою нового мобільного додатка клієнти також зможуть розрахувати вартість доставки відправлення. Калькулятор вирахує інформацію в залежності від декількох параметрів: типу й габаритів вантажу, а також наявності таких додаткових послуг, як повернення документів або післяплата.

Крім цього, якщо раніше клієнту потрібно було щоразу вводити номер декларації, щоб відстежити відправлення, то тепер достатньо зробити це один раз — додаток збереже номер у списку відстежуваних.

«Перелік функціоналу, який ми заклали в наш мобільний додаток, ґрунтується, в першу чергу, на запитах наших клієнтів. Ми проаналізували їх на основі даних контакт-центру, інформації, що надходить з відділень, аналізу поведінки трафіку на сайті, звернень в соц. мережах і т.д. Мета одна — створити для зручності клієнтів додатковий інструмент, пов'язаний з отриманням і відправкою посилок», — прокоментував запуск оновленого додатка директор з маркетингу «Ін Тайм» Михайло Вовк.

Повний перелік оновлень в додатку:

  • відстеження статусу доставки за номером декларації;
  • історія відправлень за номером телефону;
  • калькулятор вартості доставки;
  • можливість подати онлайн заявку для виклику кур'єра;
  • каталог відділень з адресами, графіками роботи та контактними телефонами;
  • зручний пошук найближчого відділення на карті.

Компанія «Ін Тайм» продовжує реалізацію намічених планів з активного розвитку та поліпшення власної IT-інфраструктури, зокрема, удосконалення сайту, мобільного додатка, особистого кабінету та API, щоб зробити процес відправки та отримання посилок ще більш легким і зручним для клієнтів.