На виставці Retail & Development Business Expo 2017 Ін Тайм презентував свою франшизу

6 квітня 2017 року на виставці Retail & Development Business Expo 2017 Ін Тайм презентував свою франшизу. В ході панельної дискусії з іншими учасниками ринку франшиз Ін Тайм розповів про переваги своєї франшизи і особливості роботи на ринку логістики.

Асоціація рітейлерів України провела виставку Retail & Development Business Expo 2017, яка проходила 6-7 квітня 2017 року в НСК «Олімпійський».

 У панельній дискусії «Франчайзинг. Можливості для бізнесу», яка проходила в сесії «Під егідою Franchise Group» керівник департаменту розвитку Олександр Міщук презентував особливості франшизи Ін Тайм.

Потенційному франчайзі завжди цікаво знати особливості розвитку ринку, на якому він планує працювати. Зваживши всі можливі ризики, всі свої фінансові можливості, промоніторивши ситуацію і маючи дані по тенденціям розвитку конкретно обраного ринку в цілому потенційний франчайзі приймає рішення.

«Насичена цікавою, різноплановою інформацією панельна дискусія з бенефіціарами різних брендів, що працюють на різних ринках викликала багато запитань від присутніх в залі відвідувачів виставки. Це говорить про те, що зараз дійсно багато бажаючих працювати під відомим розкрученим брендом. Це значно вигідніше, ніж починати свій бізнес з нуля. Переваг франшизи Ін Тайм достатньо, - це бренд з 15-річною історією на ринку, це невелика в порівнянні з умовами інших франшиз сума інвестицій, це і швидка окупність інвестицій, що становить 7-8 місяців. Ринок логістики (надання послуг фулфілмента, кур'єрською, адресної доставки) в Україні дуже динамічно розвивається, характеризується швидкою оборотністю самого бізнесу. У залі я почув багато питань щодо особливостей ведення бізнесу Ін Тайм, які задавали потенційні франчайзі й дуже радує те, що робота Ін Тайм та сервісу ZRUCHNA викликають такий інтерес. На сайті Ін Тайм є можливість заповнити заявку в розділі «Стати партнером», після чого департамент розвитку оперативно комуніцією з потенційним франчайзі» - прокоментував керівник департаменту розвитку Ін Тайм Олександр Міщук.

Серед інших спікерів панельної дискусії «Франчайзинг. Можливості для бізнесу» були Олександр Петренко, директор з розвитку Еко-Лавка, Олександр Федец, засновник і співвласник Франс.уа, Олександр Нікітін, директор ТОВ «МНС Інвестмент» (бренди Calzedonia / Intimissini), Тетяна Куцнецова, директор мережі хімчисток КІМС. Модератором сесії виступила Мирослава Козачук, CEO і співвласник Franchise Group.

«Ін Тайм активно бере участь у всіх заходах як Franchise Group, так і інших, присвячених питанням розвитку бізнесу і франшизи. Наші бізнес-партнери з нами працюють довго і налагоджений протягом 15 років бізнес під брендом «Ін Тайм» дає ефективність і прибутковість. У минулому році в компанії стартував ребрендинг, а вже в березні ми запустили свої бізнес-процеси на базі рішення від SAP. Це говорить про те, що ми слідуємо всім сучасним тенденціям розвитку як у впроваджуваних IT-технологіях, так і в маркетинговому розвитку», - повідомив генеральний директор Ін Тайм Сергій Грачов.