my.intime.ua – ваш новий особистий кабінет

Компанія «Ін Тайм» анонсує припинення роботи старої версії особистого кабінету. 12.02.2018 року сторінка, що знаходиться за посиланням: http://mytime.intime.ua/login, стане неактивною. Натомість клієнти вже зараз можуть оцінити переваги нового сервісу my.intime.ua. Вся інформація про відправлення буде збережена.  

При облаштуванні нового робочого простору для своїх клієнтів компанія зробила акцент на зручності:

  1. Усі кабінети під одним дахом. Сервіс my.intime.ua дозволяє створювати декларації як від імені фізичної особи, так і від імені представника юридичної.
  2. Представництво без обмежень. Тепер ви можете бути представником необмеженої кількості юридичних осіб.
  3. Точність задля вашої користі. Можливість вказувати точну вагу та габарити відправлення на одне вантажне місце дозволить позбутися округлень при розрахунках.
  4. Відтепер для отримання доступу до API* key не потрібно робити запит. Просто зайдіть до нового особистого кабінету та переконайтеся.
  5. Змінити номер телефону або ПІБ тепер можна самостійно.
  6. my.intime.ua дозволяє швидко створити нову декларацію на основі попередньої. Дані відправника будуть заповнені автоматично.
  7. Розрахунок вартості декларації буде відбуватися відповідно до діючих тарифів (для кожного типу відправлення окремо). Вікно «Розрахунок вартості» тепер міститиме детальну інформацію щодо вартості декларації, а не лише рядок «Сума до сплати».

*API 2.0 буде підтримуватися до 2019 року.

Детальна інструкція користувача my.intime.ua за посиланням:

https://intime.ua/myintime_user_manual.pdf