Компанія «Ін Тайм» запускає новий сервіс ZRUCHNA для ринку електронної комерції

В рамках традиційного форуму з питань електронної комерції «E-Congress 2016», голова Ради директорів компанії «Ін Тайм» Сергій Грачов представив нову послугу.

Компанія «Ін Тайм», один з лідерів ринку експрес-доставки вантажів, створила кардинально новий сервіс для інтернет-магазинів і їх клієнтів. Для цього на ринок електронної комерції був виведений новий гравець - бренд ZRUCHNA.

Нові можливості для Клієнтів компанії «Ін Тайм», під час традиційного форуму з питань електронної комерції «E-Congress 2016», представив Сергій Грачов, голова Ради директорів компанії «Ін Тайм». Засновник компанії презентував спільний з партнерським інтернет-магазином Volna кейс, демонструючи переваги ZRUCHNA, і розповівши про те, як збільшити швидкість доставки товарів з інтернету.

В рамках своєї діяльності ZRUCHNA "Ін Тайм" пропонує доставку в 2-х годинні інтервали в м.Києві, комплекс послуг фулфіллмента, адресну доставку "Адреса-Адреса", можливість використання мережі почтоматов всіх операторів України та багато іншого. Згідно з задумом ZRUCHNA "Ін Тайм" нову якість послуги отримано завдяки кільком факторам, серед яких - поділ логістики зборів і кур`єрської логістики. Ще одним важливим елементом оптимізації стала повна автоматизація технологічного процесу: «Прийом, оформлення заявки, розподіл, маршрутизація, привласнення статусів - всі процеси повністю автоматизовані», - розповів Сергій Грачов. «Крім цього, хочу підкреслити, що визначальним фактором успіху є контроль якості на всіх етапах доставки - зв`язок контакт-центру, логіста і кур`єра з відправником та отримувачем».

Мета бренду ZRUCHNA - зробити покупки в інтернеті максимально зручними та оперативними. Для цього ZRUCHNA запускає сайт з персоналізованим інтерфейсом для одержувачів, інтернет-магазинів і В2В-клієнтів "Ін Тайм". Незабаром клієнтам ZRUCHNA буде доступно мобільний додаток, в цей же час функції персонального "кабінету" розширяться. Завдяки «know-how» компанії і ефективної логістики, доставка відправлень між великими містами України здійснюється в день замовлення і в обумовлені з клієнтом, зручні йому часові рамки.

«Аналізуючи ринкову кон`юнктуру, ми побачили, що потреба в спеціалізованих послугах доставки саме для інтернет-магазинів об`єктивно існує. Так виникла ідея, і з цього почалося створення сервісу ZRUCHNA. Ми вибудовуємо внутрішні процеси в компанії і позиціонуємо себе на ринку, виходячи з філософії, згідно з якою ми - єдиний організм з інтернет-магазинами», - зазначив голова Ради директорів компанії« Ін Тайм» Сергій Грачов.

В даний час ТМ ZRUCHNA  має в своєму розпорядженні мережу з більш ніж 1500 точок видачі відправлень. У перспективі планується значно розширити сферу присутності бренду на ринку (включаючи вихід на міжнародний ринок), а також максимально синхронізувати роботу компанії з роботою інтернет-магазинів.