Ін Тайм запустив Telegram-бота на базі штучного інтелекту Google

Компанія Ін Тайм запустила бета-версію чат-бота в месенджері Telegram. Його особливість полягає в підтримці штучного інтелекту від Google.

З кожним новим запитом віртуальний асистент вчиться краще розуміти користувача і швидко надавати більш якісну інформацію. Крім цього, бот вміє відповідати на поширені запитання клієнтів, які надходять у контакт-центр компанії.

«Нашого чат-бота звуть Ін Бот. Фактично він допомагає з обробкою запитів у контакт-центр, зменшуючи завантаження операторів. Наш цифровий асистент оперативно відповідає на всі найчастіші запитання клієнтів 24/7. Він шукає посилки, дає консультації з питань упаковки й тарифів, підказує розташування відділень і графік їхньої роботи. Вже зараз ми працюємо над тим, щоб найближчим часом запустити чат-бота на інших платформах — Messenger в Facebook і Viber, а також в чаті на офіційному сайті компанії», — говорить Михайло Вовк, маркетинг директор Ін Тайм.

Ін Бот вміє швидко відстежувати посилки, викликати кур'єра, знаходити найближчі відділення з урахуванням геолокації та розраховувати об'ємну вагу відправлення.

У компанії збираються розвивати бота, доповнюючи його новими знаннями, зокрема, навчити його українськії мові. В силу особливостей бази Google Ін Бот поки «спілкується» тільки російською. Також асистента планують навчити повідомляти клієнтів про зміну статусу за декларацією та іншим корисним сервісам.

Щоб звернутися за допомогою до Ін Боту, увімкніть чат через месенджер в Telegram  @ua_intime_bot або за посиланням: https://t.me/ua_intime_bot.