Ін Тайм з інноваційною послугою ZRUCHNA на конкурсі Ukrainian E-commerce Awards

У 2016 році Ін Тайм презентував інноваційний сервіс для інтернет-магазинів - ZRUCHNA. Ефективність Ін Тайм та сервісу ZRUCHNA були високо оцінені ринком e-commerce і вже 7 квітня 2017 Ін Тайм виступає в якості журі конкурсу UkrainianE-commerce Awards.

7 квітня 2017 року відбудеться церемонія нагородження кращих на ринку e-commerce в Україні, за досягнуті результати роботи Ін Тайм та роботи унікального сервісу ZRUCHNA генеральний директор Ін Тайм Сергій Грачов запрошений до складу журі конкурсу Ukrainian E-commerce Awards.

Скориставшись послугою ZRUCHNA від Ін Тайм клієнт інтернет-магазину має можливість оперативно «день в день» отримати свій товар в чітко визначені 2-х часові рамки.

Унікальна за наданим сервісом та оперативності кур'єрської доставки «день в день» послуга ZRUCHNA базується на комплексі операцій з моменту оформлення замовлення покупцем і до моменту отримання ним покупки. ZRUCHNA надає послуги доставки «до дверей» та в почтомати.

Ін Таймом створені максимальні комфортні умови по отриманню посилки в зручному для клієнта місці і в зручний для нього час, яке визначає сам клієнт.

Послуга ZRUCHNA надає вибір клієнтові де, коли і як він бажає отримати посилку. Доставку вам можуть зробити додому, на роботу, і одним з пріоритетів є те, що якщо ви ведете динамічний спосіб життя, активно пересуваєтеся по місту, то ви можете отримати очікувану посилку в будь-якому найближчому почтоматі або за будь-якою зручною адресою. Ін Тайм пропонує отримати посилку в будь-якому найближчому почтоматі ПриватБанку, мережа яких покриває всю Україну, їх кількість на сьогоднішній день складає близько 1500. Унікальність сервісу ZRUCHNA полягає в самому технічному процесі, який базується на повній автоматизації та оперативному супроводі в основі якого лежать унікальні IT- рішення від світових лідерів.

«Раніше, 3 роки тому ми побачили перспективу розвитку e-commerce в Україні та вирішили запустити сервіс ZRUCHNA (zruchnadostavka.ua). На наш погляд, аналога такого зручного по можливості отримання посилки (кур'єрська доставка цілком підлаштовується під клієнта) та оперативного сервісу в чітко визначені 2-х часові рамки немає не тільки в Україні, але і Європі.

Уявіть, ранок будня, ви перебуваєте на роботі, в 10.00 ви вибрали товар в інтернет-магазині та підтвердили його доставку сервісом ZRUCHNA. Так, в цей же день ви можете в будь-який зручний для вас час після 14.00 отримати замовлений товар. Якщо ви робили своє замовлення в Києві, то є можливість отримати доставку в 2-х годинне вікно, або розширити діапазон вибору за часом отримання до 22.00. Доставка здійснюється в 2-х годинні проміжки і вам не потрібно чекати кур'єра цілий день. Сервіс ZRUCHNA надається на сьогоднішній день в чітко визначені 2-х часові рамки в Києві, а у Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі доставка здійснюється «день в день», - прокоментував генеральний директор Ін Тайм Сергій Грачов.

Ефективність сервісу ZRUCHNA досягається поділом  логістики на забір та відправлення вантажу, тобто прийом, оформлення заявки, розподіл, маршрутизація, привласнення статусів - всі процеси повністю автоматизовані на основі впровадження інноваційних IT-рішень.

«Сьогодні ZRUCHNA є невід'ємною частиною бізнесу інтернет-магазину, й якщо учасник ринку e-commerce хоче бути затребуваним у споживача своїх послуг, то він  оцінить переваги унікального сервісу ZRUCHNA та буде доставляти товари через ZRUCHNA. Ми раді, що наші успіхи визнані ринком, Ін Тайм буде продовжувати радувати клієнтів якісним сервісом і оперативною доставкою», - повідомив Сергій Грачов.