Ін Тайм виводить на ринок новий продукт — одноразову термоупаковку

Термоупаковка є власною розробкою компанії «Ін Тайм» і не має прямих аналогів на ринку України. Продукт у першу чергу призначений для доставки товарів, що вимагають дотримання температурного режиму.

Український ринок E-commerce є одним з найбільш швидкозростаючих ринків у країнах Європи. За результатами дослідження Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем ЕМА спільно з компанією Gemius Україна, 26% українців регулярно здійснюють онлайн-покупки. І якщо раніше «основою» української інтернет-торгівлі були одяг, техніка та електроніка, то з 2017 року спектр купівельних інтересів почав розширюватися. Зростає популярність доставки додому харчових продуктів, почала користуватися більшою популярністю в інтернет-покупців також косметика та медикаменти. У зв'язку з цим в інтернет-магазинів виникає потреба у швидкій і якісній доставці цієї категорії товарів. У відповідь на ці виклики, Ін Тайм виводить на ринок новий продукт для сервісу доставки ZRUCHNA — одноразову термоупаковку.

«Проаналізувавши потреби ринку, ми зрозуміли, що на сьогодні в Україні немає зручного способу доставки товарів, які вимагають дотримання температурного режиму. Ми поставили перед собою завдання розробити максимально зручний продукт як для рітейл-операторів, так і для кінцевого споживача. В результаті отримали одноразову Термоупаковку, яка ідеально поєднується з концепцією нашого сервісу доставки для інтернет-магазинів ZRUCHNA», — коментує генеральний директор компанії «Ін Тайм» Сергій Грачов.

Тепер, підприємствам, які реалізують продукцію, вимогливу до температури зберігання, таку як медикаменти, косметичні засоби, охолоджені і заморожені харчові продукти (категорії fresh і ultra fresh) і т.д., можна не турбуватися про збереження товарів. Згідно зі спільним тестуванням з партнерами FMCG-сектору охолодженої (до 3° C) та замороженої (до -18° C) продукції, протягом перших 3-х годин транспортування температура всередині упаковки не змінюється, а надалі підвищується приблизно на 1° C у годину.

Термоупаковка ZRUCHNA є запатентованою технологією та пройшла всі необхідні санітарно-гігієнічні експертизи, в тому числі має сертифікацію щодо доставки харчових продуктів.

Комплект термоупаковки має два ступені теплоізоляції. М'який пакет з клейким замком, виконаний з теплоізоляційного пакувального матеріалу, забезпечує перший ступінь. Теплоізоляційний матеріал, розміщений на внутрішньому боці коробки, забезпечує другий ступінь теплоізоляції. Завдяки такому поєднанню продукція буде максимально захищена від механічних впливів і температурних змін. Одноразова Термоупаковка доступна в декількох розмірах (1 кг, 5 кг і 15 кг).