Ін Тайм презентує свою франшизу-2017

21-23 лютого 2017 р. Ін Тайм візьме участь в міжнародній виставці «Франчайзинг 2017», яка пройде у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2, Київ), де поділиться успіхами з ведення свого бізнесу і презентує можливості, які надає для своїх франчайзі.

Модель успішного та налагодженого бізнесу компанії набуває більшої популярності при розвитку франчайзингової схеми. Ребрендинг, який зараз проходить в Ін Тайм, дає потужний поштовх до оптимізації розвитку бізнесу: впроваджені нові IT-технології та покращений сервіс відкривають двері потенційним франчайзі для успішного і налагодженого по всіх операційних процесам власного бізнесу.

На виставці «Франчайзинг 2017» Ін Тайм поділиться успішним кейсом і секретом успіху ведення свого бізнесу. Вибудовування і розвиток бренду відбувалися 15 років, протягом яких Ін Тайм завоював свою нішу на ринку логістики України.

«У другому півріччі минулого 2016 роки ми відкрито заявили ринку, що Ін Тайм буде позиціонувати себе в новій якості, - компанія знаходить своє нове обличчя. Ми проводимо ребрендинг, результатами якого на сьогодні вже є: покращений сервіс, скорочення часу доставки вантажів, мережа відділень, яка покриває всю Україну, новий сайт, активізація всіх видів маркетингових і pr-комунікацій. Ось таку схему налагодженого, успішного бізнесу під відомим брендом ми зараз пропонуємо своєму потенційному франчайзі », - повідомив генеральний директор Ін Тайм Сергій Грачов.

Потенційні франчайзі, відвідавши 22 лютого виставку «Франчайзинг 2017», мають можливість особисто почути доповідь засновника і генерального директора Ін Тайм Сергія Грачова про історію розвитку бренду і потенційні можливості для франчайзі Ін Тайм.

Відкрити свій бізнес зараз непросто, потрібно бути впевненим, що розпочата справа піде, буде своя клієнтська база, пізнаваність на ринку і довіра клієнтів до вашої компанії. Поняття «бренд» формується часом роботи на ринку та рівнем репутації. Все це дає потенційному франчайзі Ін Тайм. Франшиза від Ін Тайм зараз - це налагоджений успішний бізнес з позитивною репутацією на ринку.