Ін Тайм допомагає розвиватися малому бізнесу

З початком 2017 року малому бізнесу стало складніше самостійно виживати в нинішніх умовах, податкове навантаження для багатьох підприємців стає непосильним. Причини нововведень аргументовані вимогами МФВ. Компанія «Ін Тайм» вирішила підтримати малий бізнес і розробила ефективну схему співпраці, яку презентувала на міжнародній виставці «Франчайзинг 2017 року»

Щоб в нинішніх українських реаліях розвивати свій бізнес успішно потрібно вишукувати нові схеми роботи, які б дотримувалися чинного законодавства і були інвестиційно-привабливими з мінімальним періодом окупності вкладених коштів.

Зараз державі доводиться знаходити компроміс між представниками українського бізнесу і МВФ, вимоги якого неухильно слід дотримуватися. Так, об'єктивною необхідністю стало підвищення податкового навантаження для малого бізнесу, - з 1 січня всім підприємцям доводиться платити єдиний соціальний внесок (ЄСВ), навіть тим, хто подає в податкову порожні звіти, розмір ЄСВ - 22% від зарплати. Щоб бути на плаву українським підприємцям - слід працювати за бізнес-прибутковою схемою.

Ефективну бізнес-модель за окупності вкладених коштів у свою справу презентував генеральний директор Ін Тайм Сергій Грачов на міжнародній виставці «Франчайзинг 2017», яка проходила в Києві 21-23 лютого.

Успішним кейсом з розвитку свого власного бізнесу під брендом "Ін Тайм" поділився  молодий підприємець із Запоріжжя Євген Демченко. «Працюючи з Ін Тайм з 2011 року як партнер я відкрив 7 відділень, які знаходяться в Павлограді, Немішаєві, Гостомелі, Бучі та Києві. Період окупності одного відділення Ін Тайм в середньому становить 6 місяців. Для України такий короткий термін окупності бізнесу - це феноменально! Починаючи свій бізнес, я був внутрішньо готовий до ризиків, фінансових витрат, які можуть не окупитися, але, як показала практика, франшиза Ін Тайм дає повну гарантію швидкої окупності, надається вся необхідна супровідна підтримка. Багато іноземних інвесторів, яких раніше привертав наш вітчизняний ринок йдуть через непривабливі умови по веденню бізнесу в Україні. Якщо і починати свою власну справу тут у нас в країні, де держава Україна не дає ніяких гарантій і не сприяє розвитку підприємництва, то потрібно мати дуже сильне і надійне плече підтримки, - наприклад, в особі Ін Тайм », - прокоментував партнер Ін Тайм Євген Демченко.

Євген Демченко не тільки успішний підприємець, що працює під брендом «Ін Тайм», Євген раніше працював в поліції патрульним інспектором. Період його роботи в поліції характеризується тим, що за плечима пана Демченка великий досвід роботи з економічною та кримінальною злочинністю.

«Знання ефективних механізмів ведення бізнесу по бізнес-моделі Ін Тайм допомагали мені впоратися зі складними економічними і психологічними питаннями в поліції. Адже сучасна поліція зараз перейняла на себе функції багатьох держструктур і необхідний базис знань в сфері підприємництва, отриманий в Ін Тайм допомагав мені оперативно орієнтуватися в робочих ситуаціях », - повідомив Євген Демченко.

Логістичний оператор «Ін Тайм» з інноваційною моделлю розвитку бізнесу на 2017 рік залучає українських підприємців до співпраці, де використовується модель ведення бізнесу з швидкою окупністю на українському ринку.