Ін Тайм планує запустити в Києві 100 поштоматів

«Ін Тайм» має амбітні плани щодо розвитку, і сьогодні готовий в тестовому режимі запустити в столиці 100 поштоматів. Про це журналістам на зустрічі, присвяченій до 16 річниці компанії, розповів генеральний директор Сергій Грачов.

«Немає загальної світової тенденції — в одній країні поштомати прижилися, як в Польщі. У Франції чи Британії основа — це все-таки адресна доставка. Але поштомати будуть розвиватися. У нас є розроблена система управління поштоматами, і сьогодні ми готові їх тестувати. Тому найближчим часом ми плануємо в експериментальному режимі запустити в роботу 100 поштоматів по Києву. Вони будуть знаходитися в максимально зручних локаціях — в ТЦ і ТРЦ», — розповідає Сергій Грачов.

За словами Грачова, загальний обсяг відправлень компанії «Ін Тайм» в 2017 році в порівнянні з 2016 роком зріс на 26%, в той час як доставка до дверей і у відділення зросла на 39,6% і 22,4% відповідно. Поряд з цим, кількість доставлених посилок в сегменті e-commerce збільшилася на 118%.

У сегменті e-commerce Ін Тайм представлений ZRUCHNA — сервісом адресної доставки з інтернет-магазинів у зручні для клієнта двогодинні інтервали.

«Ми обслуговуємо близько 200 інтернет-магазинів, і на порядку денному — кілька дуже великих. Чому нам довіряють? По-перше, через доставки з першого разу. Хороший показник такої доставки вважається 85%, а у нас він — 93%. По-друге, якщо говорити про недоставлені з нашої вини посилки, то ми довели цей показник до 0%, і це наше досягнення. По-третє, відсоток рекламацій у нас дорівнює 0», — коментує генеральний директор «Ін Тайм».

Під час заходу спікер також розповів, що за останні два роки компанія пройшла ряд великих трансформацій, які торкнулися всіх аспектів логістичного бізнесу. За минулий рік відкрито понад 100 відділень; реалізований проект з розвитку логістичної інфраструктури — відкрито новий транзитний склад в Дніпрі з пропускною спроможністю 200 тонн на добу; запущений новий склад в рамках сервісу «Фулфілмент»; впроваджена нова система білінгу; новий функціональний сайт; мобільні додатки для платформ iOS і Android.

За словами генерального директора, найближчим часом Ін Тайм продовжить реалізацію обраної стратегії розвитку. Компанія планує до кінця 2018 року збільшити мережу до 720 відділень, модернізувати IT-інфраструктуру та розробити нові сервіси для клієнтів.