Ін Тайм першим в Україні запровадив SAP Hybris Cloud for Customer

Логістичний оператор «Ін Тайм» 1 березня запустив свої бізнес-процеси на базі рішення від SAP. Це перший проект впровадження хмарного рішення SAP CRM в Україні.

Ін Тайм повністю оновив свою IT-платформу, запровадивши хмарну CRM-систему SAP Cloud for Customer для автоматизації своїх корпоративних продажів.  Провадження Ін Таймом на ринок нових продуктів на основі CRM-системи SAP Cloud for Customer від SAP піднімає компанію на новий рівень розвитку.

Стремительное развитие IT в мире стимулирует бизнес развиваться динамичнее, имплементируя тем самым эффективные IT-решения в бизнес-процессы компаний.

Украинский логистический оператор «Ин Тайм» с июля 2016 года поставил стратегическую цель − полное обновление компании, которое включает интеграцию современных базисных IT-решений от ведущих мировых компаний.  Так, задуманное осуществилось и 1 марта 2017 года в компании стартовал запуск проекта по внедрению SAP Hybris Cloud for Customer.

Ін Тайм є першим українським клієнтом SAP, який впровадив у себе SAP Cloud for Customer в Україні.

Сьогодні Ін Тайм виступає відкритою для інновацій компанією. Впровадженням у себе нового IT-рішення оператор продемонстрував застосування кращих світових практик для оптимізації процесів корпоративних продажів.

«У ході вибору системи були розглянуті рішення від різних виробників: Salesforce, Microsoft, Terrasoft, SugarCRM, 1С та ін. Рішення SAP Hybris Cloud for Customer обрали завдяки поєднанню кількох чинників: інноваційності та більшої гнучкості рішення, швидких термінів реалізації проекту, і, звичайно ж, наявності української команди, яка й забезпечила оперативну реалізацію проекту», - прокоментував обране IT-рішення генеральний директор Ін Тайм Сергій Грачов.

SAP успішно впорався зі складними завданнями, які ставив замовник. Ін Тайму була потрібна консолідація інформації про корпоративних клієнтів в єдину систему, підвищення ефективності продавців за допомогою оптимізації і автоматизації процесів продажів, забезпечення оперативною інформацією співробітників департаменту продажів для прийняття зважених і оперативних рішень. Партнером по впровадженню SAP Hybris Cloud for Customer в компанії «Ін Тайм» виступила українська консалтингова компанія UMA Consulting.

Також інтеграцією SAP CRM  із існуючою IT-інфраструктурою Ін Тайм займалася компанія UIS (Українські інтелектуальні системи). «Ін Тайм із запропонованих на ринку IT-рішень обрав те, що  оптимально підходить компанії, відповідно до своїх цілей і завдань. Результатом від впровадження SAP Hybris Cloud for Customer буде зростання ефективності співробітників відділу продажів, скорочення часу на закриття операцій, скорочення часу на звітність», - прокоментував директор UIS Адрій Варібок.

Реалізація проекту здійснювалася за новою методикою SAP Activate, ефективність якої заснована на синергії таких її компонентів як кращі галузеві практики (скорочують терміни проекту), конфігурація, що настроюється (рішення, що конфігурується, перевірка бізнес-процесів, міграція даних, підтримка світової спільноти консультантів), методологія впровадження (поетапний підхід для настроювання й інтеграції хмарного рішення).

У сукупності це дозволяє істотно скоротити час від початку проекту до отримання перших результатів і забезпечити прогнозований результат проекту.

«В силу зростаючого ринку необхідно бути конкурентоспроможними, пропонувати своєму клієнтові нові та максимально комфортні рішення, які базуються на найсучасніших IT-інструментаріях. Ми також хочемо донести до свого клієнта унікальність нашої послуги ZRUCHNA - доставку в максимально короткі часові рамки та всі інші послуги Ін Тайм, які з 1 березня вже супроводжуються новим, інноваційним IT-рішенням. У сучасному бізнесі неможливо реалізувати нові продукти та послуги без їх повноцінної інтеграції за допомогою потужної IT-іфраструктури, ми розуміли це спочатку і були готові до того, щоб інвестувати значну частину своєї річної виручки в розвиток IT», - повідомив директор з маркетингу Ін Тайм Ігор Русецький.

Процес впровадження інноваційного рішення SAP Cloud for Customer в Ін Тайм був реалізований протягом 2-х місяців, включаючи етапи підготовки і обговорення технічного завдання, розробки і тестування. Підготовчий етап і етап дослідження було проведено в листопаді-грудні 2016 року. Етапи реалізації та розгортання, в ході яких була підготовлена система, завершилися на 1 березня 2017 року. Не часто компанія, що відноситься до МCБ вибирає зрілу корпоративну платформу для автоматизації своїх бізнес-процесів. Ін Тайм, вибравши рішення SAP, черговий раз продемонстрував свою інноваційність та готовність використовувати кращі рішення для інтенсифікації росту та розвитку компанії.