Ін Тайм оптимізує бізнес відкриттям нових транзитних складів

24 травня логістичний оператор «Ін Тайм», що займає лідируючі позиції на українському ринку логістики, відкрив новий транзитний склад в Дніпрі

Вчора, 24 травня, Ін Тайм урочисто відкрив свій новий транзитний склад в Дніпрі.

У 2017 р компанія взяла курс на стрімкий розвиток у всіх ключових напрямках від ІТ-інфраструктури до логістики. За тиждень до свого 15-річчя Ін Тайм відкрив сучасний по своїй інфраструктурі транзитний логістичний склад.

З кожним роком компанія зміцнює свої позиції на ринку. Сьогодні Ін Тайм займає 2-е місце на ринку логістики за мережею відділень.

«Ідеологія відкриття транзитних складів Ін Тайм в тому, що ми відкриваємо транзитники там, де зосереджені основні вантажопотоки. Вибір відкриття нового складу в Дніпрі не випадковий, адже тут, в Дніпрі, по автомагістралях проходять основні вантажопотоки. І нам, як логістичній компанії, що здійснює транзитне перевезення виключно зручно користуватися своїми складами, зосередженими в містах-мільйонниках в яких проходять міжнародні траси, не доводиться робити дорогих гаків на великовантажному автомобілі », - повідомив генеральний директор Сергій Грачов.

Відкриття транзитного складу вимагає значних інвестицій, які йдуть на оснащення: обладнання, спеціалізований складський транспорт, виробничі потужності складів дозволяють максимально швидко завантажити таі розвантажити товар, який одержується або приймається на зберігання. Транзитні склади Ін Тайм оснащені найсучаснішою інфраструктурою, яка дозволяє створити необхідні умови для різних груп товарів. З відкриттям нового транзитного складу Ін Тайм істотно скорочує терміни доставки по ряду напрямків з м. Дніпро.

   «Транзитний склад в Дніпрі, - це другий перевантажувальний термінал Ін Тайм. Ми не випадково зупинили свій вибір саме на цьому місті, адже крім того, що Дніпро є містом-мільйонником, він розташований на шляху проходження однієї з центральних транспортних магістралей України. З відкриттям транзиту в Дніпрі ми реалізували одну з масштабних цілей в цьому 2017 р. і готові перевозити ще більше вантажів в найкоротші терміни. Транзит оснащений обладнанням для сканування і маркування, складською вантажною технікою, але головним є  сортувальна стрічка. Використання таких технологій дозволить максимально швидко сортувати вантаж, що, в свою чергу, дозволить прискорити роботу транзиту в цілому і зменшити термін доставки нашим клієнтам»- повідомив операційний директор Ін Тайм Андрій Бороденко.
Дніпровський транзит оснащений сучасною системою відеоспостереження. Велика кількість постановочних місць для розвантажувально-навантажувальних робіт збільшить швидкість обробки вантажу.

  «Ми раді представити новий транзит в місті Дніпро. Транзит з високоякісною технікою для виключення помилок в роботі. Транзит площею більше 2300 кв.м, який вже зараз може обробляти більше 200 тонн вантажу на добу. Транзит, який допоможе скоротити терміни доставки клієнтам всієї України»- прокоментував Сергій Грачов.