Ін Тайм ділиться досвідом на бізнес-форумі SAP NOW

30 травня в Києві відбулася ключова подія компанії SAP в Україні — щорічний бізнес-форум SAP NOW. На великому заході топ-менеджери, фахівці SAP і експерти з управління бізнесом ділилися досвідом про те, як впровадження новітніх технологій створює майбутнє українського бізнесу.

Понад 30 бізнес-експертів світового рівня з різних країн Європи взяли участь у діловій програмі, яка складалася з пленарної сесії та 6 паралельних потоків. Головними темами заходу були цифрові рішення для бізнесу. Доповідачі поділилися своїм баченням того, як українському бізнесу зростати в контексті європейської перспективи.

Під час сесії Customer NOW генеральний директор «Ін Тайм» Сергій Грачов виступив із доповіддю «SAP Hybris Сloud. Вийти за рамки у взаєминах з клієнтами».

По завершенню виступу С. Грачов узяв участь в панельній дискусії, організованій Штефаном Ланге, віце-президентом напряму SAP Hybris, SAP у Центральній і Східній Європі. Під час дискусії учасники обговорили зміни, що відбулися в побудові бізнес-моделей за останні кілька років, а також акцентували увагу на важливості клієнтської довіри для бізнесу.