Фулфілмент від Ін Тайм — готове рішення для бізнесу

Аналіз українського ринку електронної комерції та доставки товарів свідчить, що в найближчі 2-3 роки серед інтернет-магазинів буде зростати попит на послуги фулфілменту під ключ. А зростання кількості покупок в інтернеті створить конкуренцію між провайдерами послуг доставки. Це вимагає налагодженої роботи на всіх етапах логістики  постачання від виробника, пакування, маркування, остання миля. Тому клієнт буде вибирати сервіс, який забезпечить виконання замовлення в зручний час і найкоротші терміни.

Ін Тайм йде в ногу з часом і розробляє нові, більш зручні рішення для бізнесу. Зараз компанія активно розвиває свої послуги в сфері фулфілменту. У рамках цього сервісу не так давно відкрився новий сучасний склад, а в кінці 2017 року послуга була виокремлена в окрему структуру — 

ТОВ «Ін Тайм Фулфілмент». За цей час обороти компанії зросли в три рази багато в чому завдяки використанню новітнього програмного забезпечення та технологій компанії «Українські інтелектуальні системи».

Фулфілмент від «Ін Тайм» допоможе виключити витрати на технології, обладнання, утримання складських приміщень і персонал. В інтернет-магазинів є можливість оптимізувати свої складські витрати та зменшити тривалість «останньої милі». Також фулфілмент допоможе впоратися із сезонними сплесками продажів.

Програма фулфілменту містить цілий спектр послуг: приймання товару від постачальників, наклейка штрихкодів на товари, відбраковування, зберігання, комплектація, пакування замовлень, обробка повернень, звітність й інші послуги, що сприяють розширенню бізнесу та залученню нових клієнтів.

Використання фулфілменту допоможе уникнути значних капіталовкладень у бізнес, прискорити процес розширення, грамотно організувати операційно-складську обробку товарів інтернет-магазинів, і найголовніше  вже сьогодні приступити до нарощування оборотів.

«Ринок e-commerce активно розвивається та стає більш вимогливим до логістичних послуг. Ми прагнемо максимально синхронізуватися з ним і систематично вдосконалюємо IT-платформу, покращуємо власну інфраструктуру, підвищуємо якість обробки замовлень, а також запускаємо нові послуги»,  розповідає генеральний директор «Ін Тайм» Сергій Грачов.

Головною перевагою фулфілменту є свобода розвитку бізнесу. Незалежно від місця роботи та розташування інтернет-магазину фахівці «Ін Тайм Фулфілмент» нададуть всю необхідну інформацію, що дозволить контролювати будь-які логістичні процеси, аналізувати роботу інтернет-магазину та формувати звіти.

«Сьогодні ми пропонуємо інтернет-магазинам високу швидкість обробки замовлень  від 2 до 12 годин, можливість використовувати будь-яку кур'єрську службу для відправки своїх замовлень та найнижчі ціни на ринку. Також наша система управління складом здатна взаємодіяти з аналогічними комплексами з боку замовника послуги»,  коментує операційний директор ТОВ «Ін Тайм Фулфілмент» Сергій Нікітченко.

У найближчих планах  нарощування клієнтського портфеля і заповнення потужностей, закладених у проект, на всі 100%. Сегмент електронної комерції у найближчі роки залишатиметься ключовим драйвером зростання ринку логістики, і компанія «Ін Тайм» готова пропонувати рішення, які допоможуть розвиватися і масштабуватися новим та існуючим e-commerce проектам.

Ознайомитися з тарифами на послуги фулфілменту